F.Erdem Yıldızeli
Avukat / Kurucu Ortak

Fahrettin Erdem Yıldızeli, 1981 doğumludur. Hukuk eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak çalışmaktadır.

2011 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Finans Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında şirketlere ve şahıslara avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında karşılıklı olarak yapılacak yatırımlar ve hukuki uyuşmazlıklarla ilgili olarak İstanbul ve Amsterdam ofislerimizden Türk ve yabancı şirket ve şahıslara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hollanda Türkiye Ticari İşbirliği Merkezinin (Hottim) hukuk danışmanlığını yapmaktadır. 

Serkan Çakmaklı
Avukat / Kurucu Ortak

Serkan Çakmaklı 1981 doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıl İngiltere'de dil eğitimi almıştır ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2006 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak çalışmaktadır.

Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku konularında uzmanlaşmıştır. 2012 yılından beri kentsel dönüşüm hukuku alanında çalışmaktadır. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinde sektörün önde gelen inşaat firmalarının yanı sıra, riskli yapılarda hem yüklenici hemde kat maliklerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle riskli alanlarda kentsel dönüşüm uygulamalarının gerçekleştirilmesinde öncülük yapmıştır. Birçok platformda Kentsel Dönüşüm Hukuku eğitimleri vermektedir.

Enes Doyuk
Avukat

Enes Doyuk, 1994 doğumludur. Çin’in Şanghay kentinde Fudan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Çin’de bulunduğu dönemde başta Türkler olmak üzere Çin’de yaşayan yabancıların ticari ve medeni alandaki hukuki süreçlerinde danışmanlığını yapmıştır.

Doğu Çin Siyaset Bilimi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde medeni hukuk üzerine, Leiden Üniversitesi hukuk fakültesinde ise uluslararası hukuk üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Rotterdam’da Çin ve Türk Ticaret Hukuku ile Uluslararası Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Yabancı dili Çince ve İngilizcedir.

Deniz Oğuz
Avukat

Deniz Oğuz, 1995 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi onur dereceli mezunudur.

​​Yeditepe Üniversitesi Münazara Kulübü öncülüğünde eğitimlere ve aktif münazaralara katılmıştır.

2019 yılında avukatlık stajını tamamlayarak İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak çalışmaya başlamıştır. 

Tuğçe Kara

Tuğçe Kara, 1996 doğumludur. Adalet Meslek Yüksekokulu'ndan 2018 yılında mezun olmuştur.

Almış olduğu eğitimin kazandırdığı hukuk bilgisi ile birlikte İcra ve İflas Hukuku, Sözleşme Hukuku ve idari işler kordinasyonunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Hukuki prosedürlerin takibi ve yerine getirilmesinde aktif rol almaktadır.

Adnan Büyükbilgin
Finans Danışmanı

Adnan Büyükbilgin, İstanbul’da doğmuş olup, ortaokul ve lise eğitimini Darüşşafaka'da tamamlamıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Avrupa ve Türkiye’de çeşitli finans kuruluşları ve imalat firmalarında çalışmıştır. Türkiye’nin en iyi 20 finans profesyoneli arasında seçilerek tam burslu olarak Loughborough Üniversitesi’nde “Finansal Piyasalarda Güncel Gelişmeler, Finansal Kurumlar ve Finansal Araçlar” üzerine eğitim almıştır.

Kariyer hayatı süresince, Hollanda’da banka kuruluşu,  Türkiye’de üretim tesisi kuruluşu ve tamamiyle çalışır duruma getirmek kayda değer basamaklar olmuştur. 

Hollanda, Avrupa ve Türkiye’de üniversitelerde ve kuruluşlarda davet üzerine seminerlere katılmaktadır.

Halen Japon Kredi Derecelendirme Kuruluşu’nun Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar, Orta Avrupa, Kıbrıs ve Türkçe konuşulan ülkelerinde kıdemli danışmanlık yapmaktadır.

+902165990369